Finanční služby


Great-Cute-Small-House-PlansHypotéky

V současné době máme unikátní příležitost získat úvěry a hypotéky za ceny, které se již nemusí opakovat.

Mít své bydlení je jednou ze základních potřeb a tužeb každého z nás. Souvisí nejen s nezbytným pocitem bezpečí a zázemí (mít se kam vracet), ale je také výrazem svobody a nezávislosti. Získání vysněné vlastní střechy nad hlavou je pro většinu z nás největší životní investicí. Proto je třeba její financování náležitě připravit.

 

Jsme odborníci, kteří si kladou za svůj cíl Vás dovést k realizaci Vašeho snu. Ať již pouze refinancujete svůj stávající úvěr či kupujete nový byt, chystáte se na stavbu vlastního domu nebo na rozsáhlou rekonstrukci staršího objektu, dokážeme vám pomoci. Na Vás je pouze rozhodnutí, jakou nemovitost si pořídit a vše ostatní již zařídíme za Vás. Spolupracujeme téměř se všemi bankami a dáme Vám přehledné porovnání veškerých podmínek a sazeb a zaručíme se za to že vše proběhne v pořádku a bez komplikací a zbytečného papírování.

Nebojte se nás kontaktovat a sjednat si schůzku s naším hypotečním specialistou. Těšíme se na Vás a rádi Vám pomůžeme kráčet k Vašim snům.

INVESTICE

 

Oblast investic je vždy ošemetné téma a obzvláště v České republice, kde má dodnes většina lidí v živé paměti kuponovou privatizaci v čele s Viktorem Koženým a bohužel to není jediný případ. Mnoho lidí také o své investice přišlo v roce 2008 při začátku ekonomické krize a pádu akcií a podílových fondů.

Nejsme v investicích žádní nováčci a máme investovány i vlastní prostředky. Naším cílem je Vaše spokojenost a rozložení investic podle Vašich představ. Samozřejmě, že ne všechny prostředky se spoří na penzi, ale rozhodně na ní nesmíme zapomenout.

Vzhledem k obsáhlosti současného investičního trhu jsme se na pomoc vybavili unikátním investičním kalkulátorem, který nám dovolí okamžitě porovnávat tisíce různých investic.

Jaké parametry jsou pro nás ty nejdůležitější?

1) Diverzifikujeme

Nikdy nedáváme všechny prostředky na jednom místě/světadíle/odvětví/měně, jelikož nikdo z nás nemá křišťálovou kouli a neumíme předpovědět budoucnost. Můžeme jí ale jít naproti.

2) Správné zhodnocením které je základem úspěšné investice. Vycházíme z teorie, která byla oceněna Nobelovou cenou.

3) Sázíme na zkušenosti! Volíme fondy s dlouho a úspěšnou historií.

To je několik pravidel naší společnosti, kterými se řídí každá z našich poradců.

Stavební spořeníStavební spoření

Stavební spoření je již tradiční produkt na našem trhu. Používá se především jako vhodný finanční nástroj pro výhodné, státem podporované spoření, ale i jako vhodný úvěr pro menší opravy či rekonstrukce. V poslední době začínají stavební spořitelny konkurovat nabídkou úvěrů i hypotečním bankám. Vyplatí se proto porovnat možnosti financování z obou zdrojů, často lze využít i jejich kombinaci.

V kanceláři naší firmy KONTAKT-PF s.r.o. vám naši specialisté pomohou sjednat jak spořící tak úvěrové produkty stavebního spoření. Kontaktuje naší kancelář a sjednejte si schůzku.