Ušetřete miliony za pár korun


Pojistka na hory je dnes téměř nutností, a nebo velkou loterií.

radek sieber Pokud cestujete do zahraničí a spoléháte pouze na své základní pojištění, nebo pojistku u kreditní karty, nejspíše Vás zklameme. Zdravotní pojištění Vám sice v evropské unii poskytuje lékařskou péči, ale bohužel jen tu základní, což v mnoha případech nemusí stačit. Také Vám nemusí hradit mnoho úkonů, které budou k poskytnutí péče nezbytné. Cestovní pojištění Vám poskytne potřebnou ochranu a ochrání Vás v případě když byste způsobili zranění někomu jinému. V případě srážky na sjezdovce Vás může ve výsledku úraz stát statisíce, až miliony nejen ve Vaší vlastní léčbě ale také na výdajích za léčbu osoby s kterou byste se střetli a také finančních náhradách.

Pojištění, která jsou ke kreditním kartám a obdobným produktům často nekryjí například převoz vrtulníkem, nákladné záchranné práce, či plastické zákroky. Doporučujeme Vám na cestovním pojištění nešetřit a nezkoušet odhadovat co by se nám tak mohlo stát. Všichni vždy doufáme že se nám nic nestane jenže to nemusí být vždy pravdou a v tom případě nás má naše pojištění chránit a ne zklamat… Vše se dá vyřešit pojištěním bez limitů.

Vyvarujte se také požití alkoholu či jiných návykových látek a nezapomeňte že v některých zemích je nutností mít helmu. V případě nedodržení těchto pravidel Vám nemusí pojišťovna plnit či plnění zkrátí.

V případě, že se vydáváte pouze na české hory nemusí být cestovní pojištění tak důležité v případě, že máte sjednáno pojištění odpovědnosti.

 

Optejte se u nás na cestovní pojištění a od 24.12 budete mít možnost si pojištění sjednat pohodlně on-line na našem webu www.kontaktpf.cz a to vše s 50% slevou.

Krásné prožití svátků a žádné nehody Vám přeje kolektiv Kontakt-PF.